The СБО "Student" - is a software for accounting of the presence and movement of money!


Головна


Форум


Знайомство з
СБО Student 10N


Додаткові послуги:
БСІ "Student INFO"


El-base: Навчально-
науковий портал

СБО Student: Інформація про сайт. Контакти"Повага до людей є повага до самого себе" (Джон Голсуорсі)

Результати роботи за 2009-2010 роки

1 Березня виповнилося 2 роки з дня відкриття інформаційного інтернет-ресурсу СБО Student. Пропонуємо Вашій увазі короткий виклад основних результатів функціонування сайту!

01.03.2010: Ось і завершився перший рік нашої з Вами співпраці. Оглядаючись на результати зробленого слід відмітити, що цей рік став роком нашого знайомства та росту. Зроблено чимало, однак ще більше цілей, які потрібно досягнути – попереду.

Дякуючи Вашій підтримці, ми впевнено крокуємо вперед – розвиваючись та здобуваючи Вашу довіру та повагу. Ми, відчуваючи необхідність утвердження атмосфери довіри, підтримки та взаєморозуміння у суспільстві, намагаємось допомогти кожному. За весь час функціонування сайту СБО Student, завдяки нашій допомозі, більш ніж 100 осіб отримали статистичний щорічник "Україна в цифрах 2006-2007”. Ми також проводили консультативну підтримку студентів, допомагали у пошуку навчальних матеріалів. Троє молодих людей стали користувачами Системи бухгалтерського обліку Student 9N.

Технічними засобами системи APServer на сайті СБО Student з 1.04.2009 по 25.12.2009 проведено Інтернет-опитування. Отримано наступні результати: Питання звучало таким чином: "Які елементи та блоки слід добавити на цей сайт?". Зведені дані статистичного дослідження: 47% - Навчальні матеріали, 25% - Форум, 18% - Програмне забезпечення для вільного скачування, 8% - Фотогалерею, 2% - Каталог ресурсів мережі Інтернет корисних для студентів. В опитуванні взяло участь 60 відвідувачів нашого сайту. Відповідно до результатів опитування створено El-base - Навчально-науковий портал та відкрито спільний форум.


01.03.2011: Визначено напрямки розвитку, оптимізовано структуру сайту. Як свідчать дані статистичних спостережень потенційними відвідувачами сайту є студенти та аспіранти, їх мета - пошук інформації для проведення наукових досліджень, написання бакалаврських, магістерських, дисертаційних та інших робіт. Зважаючи на це та враховуючи обмеженість доступу до таких інформаційних ресурсів в мережі Інтернет ми розпочали формування Бібліотеки статистичної інформації "Student INFO".

Сьогодні основна ціль функціонування сайту СБО Student - налагодити вільний обмін статистичними матеріалами між студентами та науковцями, ознайомити відвідувачів із прикладним програмним продуктом СБО Student, і таким чином продемонструвати можливості застосування засобів Visual Basic for Applications і Microsoft Office Excel 2007 в процесах автоматизації бухгалтерського обліку.

Ви підтримали нашу ідею та допомагаєте у зборі навчальних матеріалів. Нам приємно отримувати від Вас щирі слова подяки та підтримки. Ми відкриті на критику, пропозиції та поради. Запрошуємо Вас до активної участі у роботі наших сайтів та дякуємо усім, хто долучається до формування БСІ "Student INFO"!

Партнери та друзі - сприяють розвитку та ефективному функціонуванню сайту СБО Student через інформаційну, консультативну підтримку

Мережа українських науковців Ukrainian Scientists Worldwide - це:
- потенційні партнери для успішних досліджень як з України так і з цілого світу;
- розміщення оголошень про наукові заходи в Україні та закордоном;
- поради, рекомендаці та досвід спеціалістів з різних галузей науки;
- спілкування на наукову тематику;
- спільні проекти науки та бізнесу;
- багато, багато іншого...

Форум студентів КНЕУ - Широкі можливості для: пошуку навчальних матеріалів; розміщення оголошень про продаж, купівлю, обмін, пошук вакансій; обговорення подій студентського життя; пропонування платних послуг по написанню наукових робіт та багато іншого.

El-base: навчально-науковий портал
Відкрита електронна база навчальних матеріалів для студентів економічних спеціальностей (навчальні посібники, курси лекцій, методички, тести та інше).
Фахівці порталу нададуть Вам, шановні студенти, кваліфіковану допомогу в пошуку необхідної для навчання інформації, написанні наукових статтей, тез доповідей та інших робіт, проведуть консультування при складанні плану наукової роботи, здійснять присвоєння індексів УДК за темами Ваших робіт!

Бухгалтерський портал "Облік і фінанси АПК" - До Вашої уваги на сайті розміщено електронну версію журналу "Облік і фінанси АПК", методичні рекомендації, бланки бухгалтерських документів, коментарі, відповіді на питання, а також багато іншої цікавої та корисної інформації!

Використані інформаційні ресурси

Для написання HTML-коду сайту СБО Student та розроблення Web-дизайну адміністрацією використано матеріали та програмне забезпечення: depositfiles.od.uahtmlka.com www.bigoo.ws
Macromedia Dreamweaver 8.0.1
Macromedia HomeSite Plus 5.1

Адміністрація сайту висловлює щиру подяку за надану консультаційну підтримку при розробці версії СБО Student 10N учасникам КіберФоруму. КіберФорум - форум початківців та професійних програмістів, системних адміністраторів, адміністраторів баз даних.

Наші контакти

Свої зауваження та пропозиції щодо покращення роботи сайту надсилайте на нашу електронну адресу: prold@ukr.net, пишіть нам у QIP: 365-066-924 або залишайте на Форумі СБО Student
Зверніть увагу! Лист-прохання щодо отримання статистичних матеріалів є формою реєстрації в базі даних БСІ "Student INFO". Електронні адреси користувачів БСІ "Student INFO" можуть бути використані для проведення інформаційної розсилки адміністрацією сайту!

Інформація про сайт

Інформаційний ресурс СБО Student відкрито - 01.03.2009
Інтернет-підтримка: faaf 2009-2012 © Drive by Nick
Автор ідеї та розробник програми: Остапчук Сергій
Cайт внесений у каталог веб-ресурсів APServer - 1.03.2009,
пройшов перевірку та активований у рейтингу LogUA - 9.05.2009
Анульовано реєстрацію в рейтингу LogUA - 30.03.2011
Сайт пройшов реєстрацію у рейтингу UA Rating - 10.04.2011
Відкриту статистику відвідування можна переглянути на UA Rating
This web-page was checked by Avast Free Antivirus

Статистичне обслуговування сайту: UA Rating and APServer

Наявність квитків у поїздах Укрзалізниці

Наявність квитків у поїздах Укрзалізниці

© Produced by Prold, 2009-2012 All rights reserved!